O NAS

Miło nam powitać Cię na naszej oficjalnej stronie internetowe!

 

WESTGATE Nieruchomości to innowacyjna firma, która swoimi działaniami ma na celu dostarczać najwyższą jakość usług w obszarze pośrednictwa nieruchomości na terenie Leszna i okolic.

Zajmujemy się transakcjami występującymi zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Oferujemy szeroki zakres usług: od pośrednictwa w wynajmie mieszkań i domów, poprzez transakcję kupna/sprzedaży, podział nieruchomości do obrotu nieruchomościami w segmencie biur, lokali i obiektów usługowych.

Jesteśmy przedsiębiorstwem skoncentrowanym na kliencie oraz jego potrzebach i oczekiwaniach. Dlatego w codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap współpracy był przeprowadzony rzetelnie i profesjonalnie. Zależy nam bowiem na bezpiecznym i skutecznym przeprowadzaniu transakcji naszych Klientów oraz ich pełnym zadowoleniu.

Dodatkowo wprowadzonymi przez nas usługami są: wirtualne spacery nieruchomości 360, zdjęcia z drona oraz filmy promocyjne, które uatrakcyjniają nasze oferty.

Posiadamy licencje zawodowe w Pośrednictwie i Zarządzaniu Nieruchomościami nadane przez Federację Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości w Warszawie.

Zgodnie z wymogami posiadamy również ubezpieczenie od czynności cywilnoprawnej.

Nasz Klient może liczyć m. in. na pełne zaangażowanie, kompleksową usługę, przejrzyste i jasne zasady, brak ukrytych opłat oraz stały kontakt z Doradcą.

Zapraszamy serdecznie do profesjonalnej współpracy w miłej i przyjaznej atmosferze.

Compare listings

Porównać