Wirtualne spacery 360°

Jako pierwsi na terenie Leszna i okolic wprowadziliśmy możliwość poszerzenia ofert wystawionych za pośrednictwem naszego biura o wirtualne spacery 360°. 

Zastosowanie takiej technologii ma ogromny wpływ na potencjalnego kupca/najemcę – zwłaszcza w dobie pandemii. Jako jedno z nielicznych biur nieruchomości w Polsce posiadamy specjalistyczny sprzęt do tworzenia zaawansowanych wirtualnych spacerów, dzięki czemu nasze oferty można zobaczyć w pełnej okazałości bez wychodzenia z domu.

Dzięki wirtualnemu spacerowi jesteśmy w stanie stworzyć pełną wizualizacje Twojego mieszkania, domu lub lokalu. Po obróbce w specjalistycznym programie tworzymy wirtualną makietę Twojej nieruchomości. Ukończoną wizualizacje może zobaczyć dowolna osoba z każdego miejsca na ziemi! Wystarczy komputer lub telefon, aby móc „odwiedzić” i obejrzeć Twoją nieruchomość.

Nieruchomości poszerzone o wirtualne spacery 360° są bardziej atrakcyjniejsze dla potencjalnego nabywcy/najemcy, gdyż w pierwszej interakcji z naszą oferta, może on dowolnie „obejrzeć” Twoją nieruchomość bez konieczności umawiania się na wizytę. Dzięki temu nasi Klienci są mniej narażeni na kontakt z osobami potencjalnie chorymi. Natomiast sama oferta jest znacznie profesjonalna, detaliczna i przede wszystkim bardziej widoczna na popularnych portalach ogłoszeniowych.

Warto podkreślić, iż zaawansowana kamera 360 umożliwia nam tworzenie trójwymiarowych map pomieszczeń za pomocą sensorów głębi i wysokiej jakości zdjęć HDR. Finalnie pozwala nam to dodatkowo poszerzyć wirtualny spacer o pełny obraz 3D każdego pomieszczenia. Takie zastosowanie pozwala „przenieść”naszych Klientów do wybranej przez nich nieruchomości za pomocą gogli VR (gogle wirtualnej rzeczywistości) dzięki którym obejrzą na własne oczy Twoje mieszkanie lub lokal w wirtualnej rzeczywistości.

Wystawiając swoją nieruchomość w naszym biurze masz pewność, że Twoja nieruchomość będzie zaprezentowana w nowoczesny i profesjonalny sposób. Połączenie wirtualnych spacerów 360° wraz z profesjonalnie sporządzoną ofertą oraz prezentacjami nagranymi dronem – zwiększa szanse na szybszą sprzedaż/wynajem Twojej nieruchomości. 

Pozwól sobie pomóc i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Poniżej znajdą Państwo przykładowy wirtualny spacer.

Compare listings

Porównać